Publiczna Szkoła Podstawowa w Przędzelu

Sprawozdanie finansowe

Sprawozdanie finansowe

Pomoce dla ucznia

Szukaj

Alarm

RZĄDOWY TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Programy w szkole


Szkoła Bez Przemocy

Szkoła Promująca Zdrowie

Mleko w szkole

Owoce w szkole

 

Trzymaj formę

Zawsze Razem

Klub Bezpiecznego Puchatka

Moje dziecko idzie do szkołyNie pal przy mnie proszęCzyste powietrze wokół nas

 

 

Rocznik 2005/2006

ABSOLWENCI - rocznik 2005/2006

Wychowawca: Agnieszka Pawlos

 ABSOLWENCI - rocznik 2005/2006

  1. Agata Dubanowicz
  2. Marcin Guściora
  3. Katarzyna Guzik
  4. Agata Jarosz
  5. Mateusz Juśko
  6. Kornelia Kołakowska
  7. Agata Kuziora
  8. Piotr Majcher
  9. Bartłomiej Małek
  10. Agata Mazur
  11. Kamil Niedziałek
  12. Szczepan Puskarczyk
  13. Dominik Skuza
  14. Piotrek Warchoł

Rocznik 2004/2005

ABSOLWENCI - rocznik 2004/2005

Wychowawca: Dorota Mucha

 Absolwenci rocznik 2004/2005

  1. Radosław Bebło
  2. Damian Byra
  3. Iwona Byra
  4. Joanna Cielepak
  5. Aleksandra Duda
  6. Marcin Dudek
  7. Wojciech Dudek
  8. Paulina Gutek
  9. Kamil Hausner
  10. Kamil Jarosz
  11. Agata Karaś
  12. Marcin Kołakowski
  13. Patryk Koń
  14. Eliza Łomotowska
  15. Mateusz Marchut
  16. Piotr Marchut
  17. Mazur Anna
  18. Dominika Ożóg
  19. Paulina Skuza
  20. Katarzyna Stec
  21. Aleksandra Torba
  22. Adam Zięba
  23. Łukasz Zięba

Rocznik 2003/2004

ABSOLWENCI - rocznik 2003/2004

Wychowawca: Wiesław Skoczylas

 ABSOLWENCI - rocznik 2003/2004

  1. Maciej Bałamut
  2. Dariusz Baran
  3. Iwona Baran
  4. Karolina Byra
  5. Paweł Dubanowicz
  6. Joanna Gontarz
  7. Daniel Guściora
  8. Wojciech Hausner
  9. Łukasz Jarosz
  10. Marcin Kobylarz
  11. Anna Karaś
  12. Łukasz Małys
  13. Wojciech Marek
  14. Izabela Laufer
  15. Anna Niedziałek
  16. Agata Puk
  17. Patrycja Puskarczyk
  18. Monika Rodzeń
  19. Grzegorz Rogala
  20. Grzegorz Ścibior
  21. Agata Stój
  22. Adam Szafran
  23. Daniel Szwedo
  24. Karolina Torba
  25. Rafał Zub

Rocznik 2002/2003

ABSOLWENCI - rocznik 2002/2003

 

  1. Karolina Baran
  2. Izabela Bebło
  3. Mariusz Byra
  4. Agnieszka Cielepak
  5. Agnieszka Derylak
  6. Adam Gil
  7. Sylwia Hausner
  8. Katarzyna Jarosz
  9. Marcelina Juœko
  10. Michał Kołakowski
  11. Damian Kozioł
  12. Patryk Łomotowski
  13. Patryk Majcher
  14. Robert Miękina
  15. Łukasz Niedziałek
  16. Izabela Paleń
  17. Marcin Siustrzyk
  18. Daniel Soœler
  19. Dominika Szczęch
  20. Paulina Wala
  21. Grzegorz Wasyl
  22. Magdalena Zięba
  23. Olga Żak

Rocznik 2001/2002

ABSOLWENCI - rocznik 2001/2002

 

  1. Anna Baran
  2. Adam Bšk
  3. Monika Byra
  4. Tomasz Byra
  5. Joanna Derylak
  6. Agnieszka Dorosz
  7. Wojciech Gontarz
  8. Andżelika Guzicka
  9. Sabina Klimek
  10. Barbara Kobylarz
  11. Paulina Łomotowska
  12. Ewelina Marchut
  13. Aleksandra Marek
  14. Artur Miękina
  15. Małgorzata Piela
  16. Katarzyna Piela
  17. Mateusz Puskarczyk
  18. Dominika Rogala
  19. Sylwia Rup
  20. Karolina Œcibior
  21. Alicja Skera
  22. Kamil Socha
  23. Paweł Soœler
  24. Sebastian Stój
  25. Anna Sulich
  26. Michał Sulich
  27. Anna Urbanik
  28. Dominika Wasyl
  29. Dorota Zawół

Rocznik 2000/2001

ABSOLWENCI - rocznik 2000/2001

 

  1. Lucyna Bartoszek
  2. Łukasz Bebło
  3. Karolina Bednarz
  4. Hubert Bieliński
  5. Anna Bielińska
  6. Łukasz Byra
  7. Katarzyna Cielepak
  8. Paulina Gawryl
  9. Sławomir Jagielski
  10. Katarzyna Jarosz
  11. Laura Kania
  12. Kamil Kołakowski
  13. Karolina Laufer
  14. Remigiusz Marut
  15. Dariusz Młynarski
  16. Radosław Młynarski
  17. Paweł Piela
  18. Izabela Podysowska
  19. Anna Powęska
  20. Adrian Œcibior
  21. Rafał Sulich
  22. Renata Sulich
  23. Bernadetta Spólnik
  24. Sławomir Szafran
  25. Marcin Szwedo
  26. Agnieszka Urbanik
  27. Paweł Żak

Więcej artykułów…

  1. Rocznik 1999/2000
  2. Rocznik 1998/1999