Dnia 4.10.2021r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Natalia Gut (kl.IV), Milena Młynarska (kl.IV), Kamila Cholewińska (kl.IV), Piotr Gancarz (kl.IV), Artur Kosiński (kl.IV), Mateusz Zwolak (kl.V), Zuzanna Brągiel (kl.VI), Wiktor Warchoł (kl.VI), Szymon Guzik (kl.VI), Julia Krzyszkowska (kl.VII), Adrianna Tabor (kl.VII), Kamil Oleksak (kl.VII), Brajan Garbacz (kl.VII), Jakub Urbanik (kl.VII), Marlena Serafin (kl.VIII), Maja Szczęch (kl.VIII), Klaudia Gut (kl.VIII), Martyna Korzybska (kl.VIII), Wojciech Bąk (kl.VIII), Jakub Juda (kl.VIII) startowała w XXVIII Memoriale Lekkoatletycznym Bronisława Gancarza. Dwudziestu uczniów z klas IV-VIII rywalizowało w biegach o nagrody i trofea z reprezentacjami szkół podstawowych naszej gminy. W sportowej rywalizacji Wojciech Bąk (kl.VIII) zajął I miejsce w biegu na 1000m i III miejsce w głównym biegu memoriałowym. Natalia Gut (kl.IV) uzyskała II miejsce w biegu na 600m, a Marlena Serafin III miejsce w biegu na 800m.

Mariusz Dechnik

  • Memoriał Lekkoatletyczny B Gancarza_1
  • Memoriał Lekkoatletyczny B Gancarza_2
  • Memoriał Lekkoatletyczny B Gancarza_3

 

Dodatkowe informacje