Zakończenie roku szkolnego to długo oczekiwany przez uczniów okres podsumowujący całoroczną pracę. Ten rok był nieco inny od poprzednich - od października do początku czerwca  zajęcia prowadzone były zdalnie. I chociaż trudności było wiele, ta nowa sytuacja wiele nas nauczyła. Na pewno wytrwałości i wyrozumiałości; wszyscy potrzebowaliśmy siły i  cierpliwości.

W piątek 25 czerwca br. o godzinie 8.00 w kościele parafialnym odbyła się uroczysta  msza święta celebrowana przez ks. proboszcza Piotra Wątrobę. W homilii zwrócił między innymi uwagę, że w naszym codziennym życiu nie może zabraknąć słów: przepraszam i dziękuję w stosunku do Boga, ale również do każdego człowieka. Następnie uczniowie klas 0-8 udali się do szkoły na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Nauczyciele krótko podsumowali minione miesiące, wręczyli świadectwa, zwrócili też uwagę na bezpieczeństwo podczas wypoczynku wakacyjnego. Systematyczna praca, zaangażowanie połączone ze zdolnościami zaowocowały i wielu uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy wzorowego ucznia. Dla tych osób nagrody w postaci ilustrowanych książek ufundowała pani Patrycja i Damiana  Jaroszowie. Bardzo dziękujemy. Pani dyrektor Marta Kania, nauczyciele Lucyna Jaśkowska, Dominika Małek, Joanna Maczuga, Mariusz Dechnik ufundowali gadżety oraz dyplomy. Pani Iwona Zygmunt przekazała na nagrody lektury pozyskanie z „Kiermaszu książek”.  Dla najmłodszych dzieci nagrody ufundowała pani Jolanta Ziarka.  

Rozstajemy się na dwa długie miesiące na zasłużony odpoczynek. Mamy nadzieję, że wrócimy wypoczęci i pełni zapału do pracy.  

Dodatkowe informacje